Elegancja, nowoczesność oraz wysoka funkcjonalność

Wszystkie nasze pokoje zostały stworzone z myślą o Twojej wygodzie i niezwykłych doznaniach. Są one połączeniem elegancji, nowoczesnego designu oraz wysokiej funkcjonalności. Zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów

Pokój jednoosobowy

Pokój jednoosobowy  to idealny wybór na krótkie wakacje lub pobyt  biznesowy. Pokój urządziliśmy przestronnie, przytulnie i komfortowo. Dla Państwa wygody wszystkie pokoje wyposażyliśmy w telewizor i telefon z możliwością połączenia z Internetem. Na terenie całego hotelu można korzystać z bezpłatnej sieci bezprzewodowej.

Wyposażenie:

Łóżko o wymiarach 90x200 cm

Internet bezprzewodowy

Lodówka pokojowa

32" Telewizor

Klimatyzacja

Pokój dwuosobowy

Pokój dwuosobowy to idealny wybór na dłuższe wakacje. Dla Państwa wygody wszystkie pokoje wyposażyliśmy w telewizor, lodówkę i telefon oraz gniazdka z możliwością połączenia z Internetem. W pokojach oraz na terenie całego hotelu można korzystać z bezpłatnej sieci bezprzewodowej.

Dodatkowo w wyposażeniu każdego pokoju znajduje się biurko, dwa krzesła, duża szafa z lustrem, ręczniki, a w łazience suszarka i oraz kosmetyki (mydełko, żel do mycia).

Istnieje możliwość w miarę dostępności dostawienia łóżeczka dziecięcego lub dostawki.

Wyposażenie:

Łóżko o wymiarach 180x200 cm lub dwa łóżka 90x200 cm

Internet bezprzewodowy

Lodówka pokojowa

32" Telewizor

Klimatyzacja

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam wiadomość.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search